Fatih Mahallesi No:7/1 Merkez / SİVAS

Evden Eve Nakliye

Anasayfa  /  Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye
Yunus evden eve nakliyat olarak elli yılı aşkın bir süredir sizlere var olan standartların üzerinde bir nakliyat hizmeti veriyoruz. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, ilke olarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.
Nakliyat işleminde en önemli husus karşılıklı olan güvendir. Bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için yaptığımız tüm nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli davranıyoruz.
Öncelik olarak taşımacılık işlemi için ekspertiz hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ekspert personelimiz bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı inceliyor. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutunu kapsayacak bir araç seçiliyor. Geniş araç filolarımızdan seçilen aracımız sizlerin belirlediği tarihte kapınızın önünde yerini alıyor. O tarih geldiğinde de personellerimiz gerekli ekipmanları alarak sizlerin bulunduğu konuma geliyor. Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi de eşyaların taşınırken karşılabileceği hasarlardır. Yunus Nakliyat olarak bizler mobilyalarınızın görebileceği hasarı engellemek için eşyalarını taşımadan önce paketliyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından özel ambalajlarımızla büyük bir özen ve dikkat çerçevesinde paketleniyor. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından aracımızın iYunussine kadar taşınıyor. Paketlediğimiz eşyalarınızı hacimlerine uygun olarak belirlediğimiz aracımıza yerleştiriyoruz. Gerekli ekipmanlar yardımıyla aracımıza yerleştirilen eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola çıkıyor. banner
 
Eşyalarınızı yeni adreslerine doğru yollarken sizleri geride memnun bir şekilde bırakıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman öncelikle dairenizin iYunussine kadar taşınıyor ardından eşyalarınız paketlediğimiz ambajlarından arındırılarak kurulumları gerçekleştiriliyor. Kurulumları gerçekleştirilen eşyalarınız hiçbir hasar görmeden sizlere teslim ediliyor.
 
Yunus Nakliyat olarak sizlere yıllardan beri kaliteli hizmet veriyoruz ve sizlerin desteği ile de vermeye de devam edeceğiz. Firmamız olarak alanında uzman personellerimiz, araç filomuz ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere nakliyat sektöründe var olan standartların üzerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız. Sizlere bir telefon kadar yakınız!