Fatih Mahallesi No:7/1 Merkez / SİVAS

Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

Hakkımızda
Geniş çevreye namı yayılan Sivas Yunus Evden Eve Nakliyat firmamızın adını duyanlara mükemmelliği çağrıştırmaktadır. Evden eve nakliyat sektörüne giren bütün hizmetleri yerine getiren firmamız, yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimle çalışmaktadır. Firmamız, sektörde büyük başarılara imza atmıştır. Başarılarımızın arkasında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve kaliteli iş anlayışını merkeze alan yönetim şekli bulunmaktadır. Yaklaşımlarımız yalnızca bizi değil, iş birliği yaptığımız ve hizmet götürdüğümüz müşterilerimizi de mutlu etmektedir.
 
Sivas Yunus Evden Eve Nakliyat olarak bizler, çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize; marka kalitemizi, üstün teknolojinin kolaylığını ve personelimizin yüksek enerjisinin ortaya çıkardığı eşsiz hizmeti sunmaktayız. Nakliye alanındaki hizmetlerimizin yanında sosyal sorumluluk adına üzerimize düşen vazifeleri de yapmaktayız. Firmamız, markasının değerini sadece ülke için işlerle sınırlandırmamıştır. Yurt dışına gerçekleştirdiği nakliyelerle, adını yurt dışında da duyurmayı başarmıştır. Dünyanın farklı ülkelerinden ülkemize kesin dönüş yapmak isteyenler kalitesinden dolayı firmamızı tercih etmektedir. Küresel ölçekte değerini yükseltmeye devam edecek olan firmamız, bölgesinde lider olmaya ve liderliğini geliştirmeye üstün çaba göstermektedir. Lider olmaya yakışır vizyon ortaya koymaktayız.
 
Dünyada teknoloji hızla gelişmekte. Nakliye sektöründe kullanılan araçlarda, asansörlerde ve materyallerde bazı değişiklikler olmakta. Bizler teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Yenilikleri ve gelişmeleri ülkemize getirip sektörümüzde kullanmaktayız. Yenilikleri ülkemize getiren ve değişimin öncülerinden olan firmalar arasında yerimizi almış durumdayız. Müşteri memnuniyeti sağlayarak insanlığa ve topluma nakliye sektörünün değerini hissettirmeye ve anlatmaya çalışmaktayız. Sivas Yunus Evden Eve Nakliyat olarak sektörümüzün değerini artırarak sürekli gelişmelerle en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşan firmamız eşyaların paketlenmesinden yerleştirilmesine kadar her detayı sorumluluğuna almaktadır. Gelişmiş paketleme malzemeleri kullanarak yaptığı paketlemelerde hiçbir eşya zarar ve hasar görmeden taşınır. Her türlü riske karşı nakliye sigortası yaparak müşterimizin emanetlerini güvence altına alırız. Paketleme kadar eşyaların dışarı çıkarılmasında da son model cihazlar kullanmaktayız. Asansörlü taşımacılık yaparak zararı en aza indirgeriz. Kapalı çelik kasalı taşıma araçlarımıza sistematik şekilde yerleştirdiğimiz eşyaları sabitleyerek taşımaktayız. Yeni adreste her eşyanın kurulumunu ve montesini yaparak teslim etmekteyiz.
 
Düzenli eğitimlere tabi tuttuğumuz ekibimiz, firmamızın sigortalı elemanlarıdır. İşlerimizi sona kadar benimseyen ekibimizle müşterilerimize sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Mükemmellik, kalite, saygınlık ve sorumluluk anlayışıyla hareket ederek ülkemizin en başarılı işlerini gerçekleştirmekteyiz.