Sivas Şehirlerarası Taşımacılık

Sivas Şehirlerarası Taşımacılık

Sivas şehirler arası taşımacılık olarak türkiye’nin 81 iline Nakliyat hizmeti veren firmamız Sivas’dan başka bir ile nakliye işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Şehirler arasından en uzun mesafeden en kısa mesafeye kadar nakliye hizmetini sunan Yunus Nakliyat Ücretsiz ekspertiz ile durum  tespiti yaptıktan sonra piyasaya oranla en uygun fiyatı müşterilerine vermektedir.

Firmamız ve Müşterimiz arasında anlaşma yapıldıktan sonra aracımız ve personelimiz kararlaştıran günde ve saatte işine başlamaktadır. Eşyalarınızı en güvenli şekilde ambalaj ve paketleme işlemini yaptıktan sonra kırılacak eşya hassasiyetini de göz önünde bulundurarak sistematik bir şekilde araca yerleştirilmesi yapılmaktadır. Aracımız en kısa zamanda yeni yerinize geldikten sonra hijyenik bir şekilde eşyalarınızı  yeni yerine taşıyan personelimiz %100 kurulumunu ve montajını yaptıktan sonra müşterilerine anahtar teslim yeni yerlerini teslim vermektedir.

İlden İle Nakliye işinde 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız Oluşabilecek en ufak bir probleme karşı eşyalarını
sigortalayan firmamız Memnuniyetiniz odaklı çalışmaktadır.

Türkiye’nin Tüm İllerine ve köylerine kadar hizmet götüren firmamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sivas şehir içi nakliyat, sivas şehir içi nakliyat, sivas evdne eve taşımacılık, sivas şehirden şehire taşıma hizmetimizden yararlanmak için tıklayınız.